مصاحبه رادیو قرآن با مدیر اجرایی موسسه احسن الحدیث
مصاحبه رادیو قرآن با مدیر اجرایی موسسه احسن الحدیث

تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۱۰/۰۵
مصاحبه رادیو قرآن با مدیر اجرایی موسسه احسن الحدیث

رادیو قرآن، روز سه شنبه ۳ دی ماه 1398، در برنامه عصرگاهی «والعصر»، طی مصاحبه ای زنده با جناب آقای درود؛ مدیر اجرایی مؤسسه قرآنی احسن الحدیث، اطلاعات و فعالیتهای قرآنی موسسه را دراختیار شنوندگان قرار داد


به گزارش واحد روابط عمومی موسسه احسن الحدیث؛ رادیو قرآن، روز سه شنبه ۳ دی ماه 1398، در برنامه عصرگاهی «والعصر»، طی مصاحبه ای زنده با جناب آقای درود؛ مدیر اجرایی مؤسسه قرآنی احسن الحدیث، اطلاعات و فعالیتهای قرآنی موسسه را دراختیار شنوندگان قرار داد.

جناب آقای درود مدیر اجرایی مؤسسه قرآنی احسن الحدیث درمعرفی برنامه های موسسه به موارد زیر اشاره کردند:

گروه آموزشی سید محسن موسوی بلده در موسسه قرآنی احسن الحدیث فعالیت خود را از سال ۸۵ به صورت تخصصی ودر حسینیه حضرت علی اکبر "ع" آغاز نموده است.موسسه در سه بخش برادران خواهران و خردسالان فعالیت میکند.در بخش برادران در رشته های حفظ ،قرائت ،مفاهیم در بخش خواهران به همین شکل ،در بخش خردسالان هم کلاسهای مختلفی در آموزش قرآن کریم داریم.در بخش پیش دبستانی در بخش فوق برنامه کلاسهای چرتکه و زبان انگلیسی و مرتبط با آموزه های قرآن برگزار میشود.فضای مجازی موسسه احسن الحدیث دارای سایت است ودر فضاهای مجازی با عنوان موسسه قرآنی احسن الحدیث به همین زبان فارسی قابل دسترسی است.

فعالیت واحد خواهران موسسه از زبان سرکار خانم آرمیده کارشناس آموزشی واحد خواهران:

در سطح خواهران در دو بخش بلند مدت و کوتاه مدت کلاسهای قرآنی داریم.در کلاسهای بلند مدت بخشهای تلاوت دوره های تجوید ،صوت و لحن فصیح خوانی، حفظ و تدبر را داریم که با حضور اساتید و مربی ها و داوران بین المللی برگزار میشود.در بخش کوتاه مدت برنامه ها و کلاسهای آزاد داریم از جمله آشنایی با نهج البلاغه یا سبک زندگی..واز طریق شبکه های مجازی امکان ثبت نام وجود دارد.

جناب آقای درود در ادامه افزودند که  استاد بلده از قبل انقلاب هم جمعه صبحها کلاسهای آموزشی داشتند و تا امروز ادامه دارد که از ساعت ۸.۵صبح الی ۱۲.۵ میباشد و با اقامه نماز ظهر همراه است.

همچنین آقای درود در مورد جلسات استاد بلده توضیحاتی دادند که  فایلهای پیاده شده جلسات استاد در یکی دو هفته به صورت صوت و متن در سایت موسسه قرار میگیرد.از سال ۸۵ تاکنون تمام جلسات استاد ضبط و پیاده شده وحدود ۸سال تا ۱۰ سال هم به صورت فیلم است.

در پایان آقای درود توضیحاتی در مورد جذب نیروی موسسه دادند که برای ارتقای وضعیت کلی موسسه از بین خواهران و برادران قرآنی دعوت به همکاری میشود.علاقه مندان میتوانند با شماره تلفن ۳۳۳۲۶۱۴۰ الی 1 ودر ساعات غیر اداری با شماره همراه ۰۹۱۹۵۵۲۶۵۲۶تماس حاصل نمایند..در سایت هم بخشی برای همکاری درج شده که میتوان از این طریق هم ثبت نام کرد..

فایل صوتی کامل این مصاحبه را می توانید از  اینجا  گوش دهید.

موسسه قرآنی احسن الحدیث هر روز از ساعت ۸صبح الی ۸شب (به غیر از عصر پنج شنبه و عصر جمعه)به نشانی میدان امام حسین "علیه السلام " .خیابان ۱۷ شهریور،تقاطع صفای شرقی پذیرای مشتاقان و خانواده های قرآنی می باشد. همچنین علاقه مندان میتوانند با مراجعه به سایت موسسه به نشانی ahsanolhadith.ir   نسبت به پیش ثبت نام نیز اقدام نمایند تا کارشناسان موسسه با آنها تماس بگیرند.شناسه مجازی موسسه قرآنی احسن الحدیث نیز   ahsanolhadith-ir    میباشد که مخاطبان میتوانند ما را در شبکه های اجتماعی و پیامرسان نیز دنبال کنند.