فهم قرآن راه مبارزه با معامله ننگین قرن است
فهم قرآن راه مبارزه با معامله ننگین قرن است

تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۱۱/۱۶
فهم قرآن راه مبارزه با معامله ننگین قرن است

نهمین محفل قرآنی کاروان قرآنی انقلاب شامگاه ۱۵ بهمن‌ماه در مسجد جامع اهل سنت شهرستان جاسک با حضور مدیرعامل موسسه قرآنی احسن الحدیث برگزار شد.


فهم قرآن راه مبارزه با معامله ننگین قرن است

به گزارش خبرنگار ایکنا اعزامی به هرمزگان، نهمین محفل کاروان قرآنی انقلاب، شامگاه ۱۵ بهمن‌ماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مناقبیان، امام جمعه جاسک؛ رادمهر، فرماندار شهرستان جاسک؛ سیدمحسن موسوی‌بلده، پیشکسوت قرآنی کشور و احمد ابوالقاسمی، قاری بین‌المللی و سرپرست کاروان قرآنی انقلاب در محل مسجد جامع اهل سنت شهرستان جاسک برگزار شد.

حضور پرشور مردم و روحانیون اهل سنت جاسک در این محفل قرآنی در کنار برادران شیعی یکی از نکات قابل توجهه بود.

در ابتدای این مراسم با اجرای هادی ربیعی، مجری رادیو و شبکه قرآن، مهدی غلام‌نژاد، قاری بین‌المللی به تلاوت پرداخت که این برنامه با استقبال فراوان حضار در مراسم رو‌به‌‌رو شد.

امام‌جمعه جاسک نیز طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کاروان قرآنی انقلاب، اظهار کرد: یاد امام راحل(ره) را گرامی می‌داریم که سفره با برکت قرآن را با انقلاب اسلامی در کشور پهن کرد. امامی که تربیت شده مکتب قرآن و مفسر آیات الهی بود.

همچنین در این محفل، جلیل الرحمن صحت، قاری اهل سنت از شهرستان جاسک به تلاوت پرداخت که این برنامه نیز با تشویق‌های مکرر حاضران در مسجد جامع اهل سنت جاسک رو‌به‌‌رو شد.

در ادامه، سیدمحسن موسوی‌بلده، پیشکسوت قرآنی و مدیرعامل موسسه قرآنی احسن الحدیث کشور طی سخنانی با بیان اینکه قرآن، محور اتفاق و وحدت ماست، اظهار کرد: خداوند متعال حضرت قرآن را به صورت کتاب برای ما نازل کرد که این کتاب نورانی امام اکبر است و این امام اکبر با لطف و عنایت حضرت حق طی مراحلی به صورت کتاب برای ما نازل شد.

کد خبر: ۳۸۷۶۶۲۷